Canlı Yayın

Gösteri devam etmeli!

ILO ve UNDP Türkiye Ofisleri iş birliğinde gerçekleşen canlı yayınlar serisi yaratıcı endüstriler ve sahne sanatlarını ele almaya devam ediyor.

Haftanın konuğu Tiyatro Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Iraz Yöntem’le, Covid-19’un yaratıcı sektörlere etkisi, işveren olarak özel tiyatroların mevcut statüsü, mevzuat eksikleri, yeni tanım ve statü ihtiyacı, dijital dönüşüm, dünyadan örneklerle kıyaslama, sektöre yönelik finansal destek mekanizmalarının durumu çerçevesinde kaçırılmayacak bol etkileşimli bir oturum olacak.

Canlı yayın UNDP Türkiye instagram hesabından 24 Şubat Çarşamba günü saat 16:00’da gerçekleştirilecek.

ILO ve UNDP Kasım 2020’den beri COVID-19’un çeşitli sektörlerdeki etkileri konusunda ortak çalıştaylar ve canlı yayınlar düzenliyor. Tüm bu çalışmalar; Japonya Hükümeti tarafından finanse edilen ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından yürütülen Covid-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi ve ABD Dışişleri Bakanlığı Nüfus, Mülteciler ve Göç Bürosu (USBPRM) tarafından finanse edilen ve Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) tarafından yürütülen Türkiye’de Mülteciler ve Ev Sahibi Topluluklar için İnsana Yakışır İş Fırsatları Projesi kapsamında gerçekleştiriliyor.