Videolar

 1. Video

  Dünya Sosyal Adalet Günü

  22 Şubat 2021 Pazartesi

  “Barış istiyorsan adalet ek” sloganıyla kurulmuş olan ILO, Dünya Sosyal Adalet Günü’nde bir kez daha çağrıda bulunuyor: Eşitsizliklerin ve yoksulluğun ortadan kalktığı, adaletin hüküm sürdüğü, daha yeşil ve daha iyi bir gelecek için hep birlikte çalışalım!

 2. Video

  ILO Türkiye Direktörü Numan Özcan Yatırım Bülteni’ne Konuk Oldu

  12 Şubat 2021 Cuma

  Küresel emek piyasası 2020’de ne kadar kayba uğradı? Türkiye’de salgın çalışma saatlerini nasıl etkiledi? K tipi toparlanma gelir eşitsizliğini arttıracak mı?

 3. Video

  Herkes için sosyal koruma KİGEP ile genişliyor

  29 Ocak 2021 Cuma

  Kayıtlı İstihdama Geçiş Programı (KİGEP), ILO Türkiye Ofisi’nin Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yakın iş birliği içinde uyguladığı istihdama destek programlarından biri. Üç yıl önce başlayan ve KfW Kalkınma Bankası aracılığıyla Almanya Federal Cumhuriyeti’nin finansmanıyla genişleyen programla işverenler, Suriyeli ve Türk çalışanlarının sosyal güvencelerini korumaları ve artırmaları yönünden destekleniyor.

 4. Video

  Yaşasın kadın dayanışması, yaşasın kadın emeği

  27 Ocak 2021 Çarşamba

  ILO Türkiye Ofisi olarak toplu kalkınmanın en önemli aktörlerinden biri olan kooperatifleri destekliyor, kadınlarımızın başarılarıyla gurur duyuyoruz.

 5. Video

  COVID-19'un Kırsal Alanlarda Yaşayan Gençlerin ve Genç Kadınların İşsizliğine Etkileri Çalıştayı

  12 Ocak 2021 Salı

 6. Video

  Geçici koruma sağlanan yabancılar için çalışma izni başvurusu

  07 Ocak 2021 Perşembe

 7. Video

  Mevsimlik işçi olarak çalışmak isteyen geçici koruma altındaki Suriyeliler ve uluslararası koruma başvurusu veya statüsü olan yabancılar için çalışma izni muafiyeti

  07 Ocak 2021 Perşembe