Haber

Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi Sosyal Girişimcilik Eğitim Programı 16 Ağustos’ta başlıyor!

ILO Türkiye Ofisi, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi ile toplumsal dönüşüme gönül vermiş, yaratıcı fikirleri olan tüm girişimcilere bu fikirlerini girişime çevirme konusunda ışık tutmaya hazırlanıyor.

Haberler | 11 Ağustos 2021 Çarşamba
20 uluslararası koruma statü sahibi ve 20 ev sahibi topluluktan olmak üzere 40 kişilik kontenjanıyla, Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi Sosyal Girişimcilik Eğitim Programı, sosyal girişimcilik ve teknik girişimcilik eğitimi olmak üzere toplam 2 etaptan oluşan Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi Sosyal Girişimcilik Eğitim Programı eğitimlerini tamamlayan 3 sosyal iş fikri, para ödülü ve 3 aylık mentorluk ve koçluk desteği almaya hak kazanarak fikirlerini hayata geçirecek.

Toplumsal dönüşüm hayalleri kuran, dönüşümde değişimde benim de katkım olsun diyen herkesi bu linkte topluyor, hayallerine bir adım daha yaklaştırıyoruz.

İklim krizi, yoksulluk, sosyal eşitsizlikler…Ben ne yapabilirim deme, biliyorsun ki çok şey yapabilirsin!

Program, ILO Türkiye Ofisi tarafından desteklenen ve ABD Dışişleri Bakanlığı Nüfus, Mülteciler ve Göç Bürosu (USPRM) tarafından finanse edilen “Türkiye’de Mülteciler ve Ev Sahibi Topluluklar için İnsana Yakışır İş fırsatları Projesi” kapsamında gerçekleştirilmektedir."